Wróć do listy

Przyczepa.pl bije rekordy popularności w internecie


Mija piąty miesiąc a nasz portal ma już ponad 60 tys. odsłon, wynik którego nikt się nie spodziewał, a który udało się uzyskać w zaledwie 5 miesięcy. Świadczy to o właściwym kierunku strategii rozwoju portalu.

Jesteśmy przekonani, że wielu użytkowników przyczep znajdzie tutaj nie tylko coś dla siebie w obszarze produktowym, ale również wiele interesujących informacji oraz porad związanych z użytkowaniem przyczepy.

 

 

 

 

Również decyzja o tym żeby nazwa była powiązana z tematyką portalu okazał się strzałem w dziesiątkę. Ponad 7 tys. użytkowników zalogowało się bezpośrednio korzystając z adresu www.przyczepa.pl

 

 

 

 

Na co warto również zwrócić szczególną uwagę to fakt, że ponad 11 tys. odwiedzających to są nowi użytkownicy poszukujący dla siebie odpowiedniego rozwiązania, nie tylko zwykłej przyczepy kempingowej, ale również konkretnego rozwiązania biznesowego  np. przyczepy dłużycowej czy do przewozu przewodów.

 

Na zakończenie chciałbym również podziękować, wszystkim obecnym  i przyszłym użytkownikom  przyczepy.pl,  którzy pomogli nam w najtrudniejszym czasie, kiedy jak wiele innych podmiotów walczyliśmy o przetrwanie w czasie pandemii.

 

Robert Lichocki / Przyczepa.pl

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem