Wróć do listy

Można o nas przeczytać na motofakty.pl


Wakacje to okres w którym wzrasta zainteresowanie wynajmem, sprzedażą i kupnem różnego rodzaju przyczep. By pomóc wszystkim zainteresowanym powstał specjalistyczny portal przyczepa.pl

Czas letniej kanikuły to od lat okres, w czasie którego wyraźnie wzrasta zainteresowanie wynajmem, sprzedażą lub kupnem różnego rodzaju przyczep. Od tych na wakacje - kempingowych, podłodziowych lub motocyklowych, po specjalistyczne, transportowe - do różnego rodzaju prac budowlanych i montażowych. Do tej pory każdy, kto szukał odpowiedniej przyczepy, musiał przeglądać różnego rodzaju strony z ogłoszeniami, poświęcając na to odpowiednio dużo czasu. Niestety, często zdarzało się, że ogłoszenie było już nieaktualne.

 

I właśnie by nie tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniej przyczepy, powstał specjalistyczny portal przyczepa.pl, który agreguje ogłoszenia dotyczące sprzedaży, wynajmu i kupna przyczep z kilku różnych źródeł. Dzięki temu w jednym miejscu możemy mieć w miarę szeroki przekrój ofert dostępnych w całym kraju. 

 

Osoby, które mają na zbyciu przyczepę kempingową, towarową, lawetę podłodziową czy inną przyczepę specjalistyczną, mogą w jednym miejscu, bezpłatnie wystawić ogłoszenie w zaledwie kilka minut. Zarazem ci, którzy chcą kupić lub tylko wynająć przyczepę - czy to kempingową czy specjalistyczną, mogą szybko i bez problemu znaleźć idealny model do własnych potrzeb i zasobności portfela. W ogłoszeniach podane są bowiem wszystkie niezbędne informacje od ceny po jej ładowność. Na stronie znajduje się także bardzo prosty ale niezwykle przydatny kalkulator Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC), zestawu pojazd-przyczepa. Informujący, kiedy musimy wnieść opłatę Via-Toll.  

  

Dzięki tej platformie internetowej można przeglądać, analizować i porównywać propozycje różnych ogłoszeniodawców i wybrać najlepszą dla naszych oczekiwań.


Co ciekawe, na stronie tej można także znaleźć różnego rodzaju części i akcesoria do przyczep. Co sprawi, że naprawa lub konserwacja poszczególnych podzespołów stanie się prostsza i łatwiejsza.

 

 

/źródlo: motofakty.pl

 

Dziękujemy za wyróżnienie i jednocześnie życzymy udanych wakacji!

 

zespół przyczepa.pl 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem